Kurumsal

Konak Bilişim “EVRATEK Bilişim ve Bilgisayar Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi”nin Kurumsal barındırma hizmeti ve web tasarım, barındırma ve web yazılım hizmetlerini sunduğu alandır.

Birçok teknolojik alanda atılımlar yapmış, yeni yazılımlarla, firmalara özel tasarım ve programlarla hizmet vermeye devam etmiştir. Profesyonel ve son teknolojiyi yakından takip eden ekibiyle her alanda işinin uzmanlarıyla çalışarak müşterisini memnun etmeyi ilke edinmiştir.

KONAK BİLİŞİM 2018 yılından itibaren ayrıca kurumsal firmalara danışmanlık hizmeti vererek, teknolojik alanda büyümelerine yardımcı olmayı amaçlamıştır. Bu alanda firmaların teknik altyapı çalışmalarını destekleyerek sektörün de daha başarılı olmalarına yardımcı olur.

KONAK BİLİŞİM, müşterilerinin pazarlama ihtiyaçlarına yönelik farklı, nitelikli ve destekleyici hizmetler almanızı sağlar. Proje yönetiminden teknik danışmanlığa kadar bu hizmetlerin asıl hedefi , şirketlerin ihtiyaçlarına yönelik uygun özel çözümler sunarak hedeflerine hızlı ve sorunsuz bir şekilde erişmelerini sağlamaktır.
Konak Bilişim’in alanında uzman ekipleri, yılların deneyimiyle profesyonel hizmetler sunarak sizlerin memnuniyetini ön planda tutar. Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.

KONAK BİLİŞİM, ihtiyaca göre verdiği danışmanlık hizmetleriyle doğru yatırımlarla yüksek kazanç elde edebilmesi için müşteriye en uygun çözümleri sunar. KONAK BİLİŞİM kendi alanında son derece deneyimli ve bilgilidir. Sunduğu profesyonel çözümlerle iş dünyasında teknolojik anlamda ileri düzeyde olmanızı sağlar.

KONAK BİLİŞİM’İn danışmanlık hizmetleri sunduğu başlıca alanlar:
• İhtiyaç Analizi
    o Altyapı Danışmanlığı
    o Teknoloji Danışmanlığı
    o İçerik Danışmanlığı
• Bilgi Mimarisi
• Strateji Geliştirme

İş hedeflerinize hızlı bir şekilde ulaşabilmek için ihtiyaç duyduğunuz her konuda sizlere danışmanlık hizmeti vererek destek olmaktadır.